/

Új hirdetőtáblák a városban

1 per olvasás

A hatékonyabb kommunikáció érdekében, Berhida több pontján új, időjárásálló és impozáns hirdetőtáblák kihelyezésére is sor került településünkön. Biztosan sokan felfigyeltek rá, hogy a Berhidai Művelődési Ház és Könyvtár Kossuth utcai épületének a Posta bejáratához közeli falát is egy szép, rendezett hirdetőtábla díszíti. Itt a város közeledő közösségi és kulturális rendezvényeinek időpontjáról és helyszínéről tájékozódhat a lakosság. A zárható, üveggel védett hirdetőtábla megóvja a kihelyezett plakátokat az időjárás viszontagságaitól és az esetleges rongálásoktól. Az önkormányzat a lakosság hatékonyabb tájékoztatása érdekében gondoskodott a kihelyezésükről, ezért kérünk mindenkit, hogy vigyázzanak rájuk, hogy a célnak megfelelően, sokáig szolgálják településünket! 

Kövess: