/

Stratégia a hatékony kommunikációért

1 per olvasás

Mondja el véleményét!

Városunk képviselő-testületének megbízásából hamarosan elkészül Berhida város kommunikációs koncepciója, amely feltárja az esetleges hiányosságokat és megfelelő útmutatást ad a lakosság minden korosztályához eljutó gyors és hatékony tájékoztatáshoz.

Településünk mindennapi életében rengeteg esemény zajlik. Mégis úgy tűnik, hogy nem mindig jutnak el mindenkihez a szükséges és őt érdeklő információk. Nem egyszer hangzik el az „Én erről nem is tudtam”, vagy a „Mikor, hol történt? Én is megnéztem volna!” mondat, ami arra utal, hogy vagy nem megfelelő, vagy esetenként nem elégséges a helyi tájékoztatás. Abban, hogy ez megváltozzon, most Ön is segíthet!

Kérjük, legyen szíves az alábbi rövid, elektronikus kérdőívet kitölteni és a beküldés gombra kattintva, február 1-ig beküldeni!

https://forms.gle/Gt8NVoa6KnpyZ9cr7

Köszönjük!

Kövess: